logo specctrum.eu

Meble ze stali nierdzewnej — dlaczego warto je mieć w swojej restauracji?

12 maja 2021

Meble ze stali nierdzewnej są uniwersalne, estetyczne, łatwe do utrzymania czystości oraz niezniszczalne. Jednym słowem są idealne do każdego rodzaju gastronomii.

Nie ma lepszego tworzywa niż stal. Mało prawdopodobne jest, aby w najbliżej przyszłości miało się to zmienić. Przynajmniej nie w kuchni. Stal nierdzewna jest odporna na korozję, jest również odporna na wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz obciążenia. Łatwo ją czyścić dzięki gładkiej powierzchni, do tego można ją przetopić i wykorzystać ponownie. Meble ze stali nierdzewnej posłużą w kuchni dłużej niż wykonane z innego materiału. Świetnie sprawdza się w gastronomii, gdyż nie wchodzi w interakcje z żywnością. Meble ze stali nierdzewnej są odporne na kwasy zawarte w żywności, oraz na wysoką temperaturę.

Takie meble to nie tylko higiena i wytrzymałość to również funkcjonalność i elegancja. Idealnie komponują się z każdym wnętrzem. Stoły robocze różnych rozmiarów poza ich standardowym przeznaczeniem mogą nawet pełnić funkcję magazynów. Są bowiem wyposażone w szafki przesuwne oraz skrzydłowe, w których możemy trzymać urządzenia czy naczynia kuchenne. Poza tym mamy do wyboru stoły z różnymi opcjami zlewów np. prawo czy lewostronnych. Są stoły załadowcze lub wyładowcze np. do zmywarek. Są również mobilne meble ze stali nierdzewnej, jak wózki do transportu pojemników, czy wózki kelnerskie.
Dla każdego restauratora rzeczą oczywistą powinien być zakup do swojego lokalu urządzeń ze stali nierdzewnej takich jak okapy, zmywarki, piece czy piekarniki. Kuchnia wyposażona w meble i urządzenia ze stali nierdzewnej jest funkcjonalna, estetyczna i zapewnia komfort pracy.

Możesz przeczytać również o:

30 lipca 2021
Co warto zobaczyć na Podkarpaciu

Podróżując, po Podkarpaciu można zwiedzić ciekawe miejsce związane historią, techniką jak również naturą. W tym artykule możesz przeczytać tylko o kilku wybranych miejscach, które warto zobaczyć odwiedzając Podkarpacie. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który w dużym skrócie opisuje podkarpackie atrakcje turystyczne. Skansen w Markowej Miejsce to dużej mierze miało prezentować dawne życie mieszkańców Markowej. […]

Czytaj dalej >
21 lipca 2021
Jak zabezpieczyć swoje pliki na komputerze i w sieci?

W dobie postępującej cyfryzacji prace biurowe bardzo często przybierają formę zdalną, która jest związana z pewnymi restrykcjami. Oczywistym jest bowiem, że nie można swobodnie posługiwać się danymi, które mogą się okazać newralgiczne dla istnienia firmy lub zdradzić jej tajemnice. Istotnym jest zatem perfekcyjne zrozumienie faktu, że z pewnym rodzajem danych nie można obchodzić się zbyt […]

Czytaj dalej >
specctrum.eu