logo specctrum.eu

SPECCTRUM.EU

Meble ze stali nierdzewnej — dlaczego warto je mieć w swojej restauracji?

12 maja 2021

Meble ze stali nierdzewnej są uniwersalne, estetyczne, łatwe do utrzymania czystości oraz niezniszczalne. Jednym słowem są idealne do każdego rodzaju gastronomii.

Nie ma lepszego tworzywa niż stal. Mało prawdopodobne jest, aby w najbliżej przyszłości miało się to zmienić. Przynajmniej nie w kuchni. Stal nierdzewna jest odporna na korozję, jest również odporna na wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz obciążenia. Łatwo ją czyścić dzięki gładkiej powierzchni, do tego można ją przetopić i wykorzystać ponownie. Meble ze stali nierdzewnej posłużą w kuchni dłużej niż wykonane z innego materiału. Świetnie sprawdza się w gastronomii, gdyż nie wchodzi w interakcje z żywnością. Meble ze stali nierdzewnej są odporne na kwasy zawarte w żywności, oraz na wysoką temperaturę.

Takie meble to nie tylko higiena i wytrzymałość to również funkcjonalność i elegancja. Idealnie komponują się z każdym wnętrzem. Stoły robocze różnych rozmiarów poza ich standardowym przeznaczeniem mogą nawet pełnić funkcję magazynów. Są bowiem wyposażone w szafki przesuwne oraz skrzydłowe, w których możemy trzymać urządzenia czy naczynia kuchenne. Poza tym mamy do wyboru stoły z różnymi opcjami zlewów np. prawo czy lewostronnych. Są stoły załadowcze lub wyładowcze np. do zmywarek. Są również mobilne meble ze stali nierdzewnej, jak wózki do transportu pojemników, czy wózki kelnerskie.
Dla każdego restauratora rzeczą oczywistą powinien być zakup do swojego lokalu urządzeń ze stali nierdzewnej takich jak okapy, zmywarki, piece czy piekarniki. Kuchnia wyposażona w meble i urządzenia ze stali nierdzewnej jest funkcjonalna, estetyczna i zapewnia komfort pracy.

Możesz przeczytać również o:

14 czerwca 2024
Kolejka linowa nad zaporą w Solinie atrakcją Bieszczad

W lipcu 2022 roku, w Solinie odbyło się uroczyste otwarcie długo wyczekiwanej kolejki linowej, która od razu stała się jedną z największych atrakcji turystycznych w Bieszczadach. Po ponad roku prac nad budową ośrodka turystycznego oraz czterech tygodniach montażu samej kolejki, mieszkańcy i turyści mogą cieszyć się niezwykłymi widokami i komfortową podróżą ze stacji dolnej Plasza […]

Czytaj dalej >
11 grudnia 2023
Co to jest Matter?

Co to jest Matter? Matter to otwarty, ujednolicony protokół łączności dla urządzeń IoT (Internet of Things) w inteligentnych domach. Został opracowany przez grupę firm technologicznych, w tym Apple, Google, Amazon, Samsung, Zigbee Alliance i Thread Group. Celem Matter jest ułatwienie użytkownikom łączenia i kontrolowania różnych inteligentnych urządzeń domowych, niezależnie od marki czy używanego systemu operacyjnego. […]

Czytaj dalej >
specctrum.eu