Meble ze stali nierdzewnej — dlaczego warto je mieć w swojej restauracji?

12 maja 2021

Meble ze stali nierdzewnej są uniwersalne, estetyczne, łatwe do utrzymania czystości oraz niezniszczalne. Jednym słowem są idealne do każdego rodzaju gastronomii.

Nie ma lepszego tworzywa niż stal. Mało prawdopodobne jest, aby w najbliżej przyszłości miało się to zmienić. Przynajmniej nie w kuchni. Stal nierdzewna jest odporna na korozję, jest również odporna na wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz obciążenia. Łatwo ją czyścić dzięki gładkiej powierzchni, do tego można ją przetopić i wykorzystać ponownie. Meble ze stali nierdzewnej posłużą w kuchni dłużej niż wykonane z innego materiału. Świetnie sprawdza się w gastronomii, gdyż nie wchodzi w interakcje z żywnością. Meble ze stali nierdzewnej są odporne na kwasy zawarte w żywności, oraz na wysoką temperaturę.

Takie meble to nie tylko higiena i wytrzymałość to również funkcjonalność i elegancja. Idealnie komponują się z każdym wnętrzem. Stoły robocze różnych rozmiarów poza ich standardowym przeznaczeniem mogą nawet pełnić funkcję magazynów. Są bowiem wyposażone w szafki przesuwne oraz skrzydłowe, w których możemy trzymać urządzenia czy naczynia kuchenne. Poza tym mamy do wyboru stoły z różnymi opcjami zlewów np. prawo czy lewostronnych. Są stoły załadowcze lub wyładowcze np. do zmywarek. Są również mobilne meble ze stali nierdzewnej, jak wózki do transportu pojemników, czy wózki kelnerskie.
Dla każdego restauratora rzeczą oczywistą powinien być zakup do swojego lokalu urządzeń ze stali nierdzewnej takich jak okapy, zmywarki, piece czy piekarniki. Kuchnia wyposażona w meble i urządzenia ze stali nierdzewnej jest funkcjonalna, estetyczna i zapewnia komfort pracy.

Możesz przeczytać również o:

22 maja 2022
Klasztor Karmelitów Bosych w Zagórzu

Ogromne ruiny barokowego klasztoru z końca XVIII wieku - ulokowane w województwie podkarpackim, w miejscowości Zagórz koło Sanoka. Warownia Zakonu Karmelitów Bosych Zagórza w województwie, położone jest na Wzgórzu Mariemont (345 m n.p.m.) w zakolu rzeki Osławy. Jeden z nielicznych dobrze zachowanych klasztorów obronnych w Polsce i dawnej Rzeczypospolitej. Ruiny klasztoru wpisane są do Rejestru […]

Czytaj dalej >
1 maja 2022
Wózek narzędziowy TengTools TCW707EV

TengTools w swojej ofercie posiada wózek narzędziowy z zestawem 314 narzędzi, wózek narzędziowy o kodzie TCW707EV – produkt o kodzie EAN: 5906660512295. Jest to kompletny zestaw narzędzi spełniający większość wymagań użytkowników. Narzędzia są rozmieszczone w indywidualnych pojemnikach warsztatowych zgodnie z założeniami systemu Teng Tools Get Organised. Łatwo można sprawdzić, czy narzędzia zostały odłożone na swoje […]

Czytaj dalej >
specctrum.eu